Hakkımızda

Hakkımızda

REMIM

HAKKIMIZDA

2003 yılında kurulan şirketimiz, o tarihten bu güne tüm deneyimini, yenilikçi ve yüksek kaliteli ürünlerin imalatına aktarmaktadır. Bu anlayışla, Rehau pvc kapı pencere, Schuco aluminyum kapı pencere, Somfy motorlu panjur ,Griesser motorlu güneş kırıcı ve Ottostoum yalıtımlı paslanmaz çelik doğrama imalat ve montajı yapmaktayız. Şirketimiz İSO 9001 ve CE sertifikalarına sahip olup, tüm imalatlar bu standartlar kontrolünde yapılmaktadır.

Ürünlerin ihtiyaca uygun doğru seçimi, düzgün bir imalat ve montaj ile mükemmel bir pencere ve kapı ortaya çıkmaktadır. Pencere ve kapının bir sistem olduğu ilkesiyle size hizmetlerimiz devam etmektedir.

REMIM
REMIM

REMIM

REHAU

Polimer bazlı çözümlerin premium markası REHAU bu alanda Yapı, Otomotiv ve Endüstri sektörlerinin uluslararası lideridir. Kurulduğu 1948 yılından bu yana, malzeme geliştirme, sistem dizaynı ve yüzey teknolojilerindeki uzmanlığı ve yenilikçi yaklaşımı ile REHAU sürekli devam eden büyümesini kendi gücünden almaktadır.

Dünya üzerindeki 170' den fazla merkezinde, 15.000' den fazla elemanı, REHAU' nun başarısı için çalışmaktadır. Rehau Türkiye’ye bir aracı tarafından değil direkt olarak kendisi tarafından getirilmekte ve pazarlanmaktadır. Türkiye’de bir idari merkez, lojistik profil deposu ve bir conta fabrikası ile hizmet vermektedir.

REMIM

SCHUCO

Merkezi Almanya’nın Bielefeld şehrinde olan Schüco Uluslararası Cephe Sistemleri firması pencere, kapı ve cephe için sistem çözümleri geliştirmekte ve sunmaktadır. Schüco dünya çapında 4.750’nin üzerinde çalışanı ile sunduğu teknoloji ve hizmet açısından bugünün ve geleceğin endüstri lideri olma hedefi ile çalışmaktadır.

Bina kabuğu uzmanları konut amaçlı ve ticari amaçlı binalara yönelik yenilikçi ürünlerin yanı sıra bina yapı proje sürecinin her aşamasında ilk fikirden tasarıma, imalat ve montaja kadar danışmanlık ve dijital çözümler sunmaktadır. Türkiye’de bir idari merkez, iki showrom ve lojistik profil deposu ile hizmet vermektedir.

REMIM